Bežecké podujatie (14. – 15. 8. 2020), jedno z mála, ktoré sa tohto roku podarilo uskutočniť, i keď za mnohých podmienok a opatrení. Bol to už 8. ročník.

Štart tohto 345 km štafetového behu Jasná – Bratislava bol v Demänovskej doline. Cieľ – Tyršovo námestie v Bratislave.

Tak ako v predošlé ročníky, aj teraz sa na štart postavili aj bežci z Atletického klubu Tlmače. V uplynulom ročníku zaznamenali veľký úspech, keď v MIX štafetách ( 9-12 členné tímy bez rozdielu veku ale počet žien rovnaký alebo viac ako mužov) boli na skvelom 3. mieste. Takže tohto roku ich čakala obhajoba. Podarilo sa, znovu skončili na  3. mieste, ale  s lepším časom.